Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı

Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı

Dörtdivan Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Dörtdivan Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Bolu Dörtdivan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Makam Şoförü olarak istihdam edileceği açıklandı. Bolu İş ilanları kariyer.

Dörtdivan Makam Şoförü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 1 yıl deneyim olması gerekmektedir. Talebe başvuracak kişilerin İleri sürüş Teknikleri Sertifikası, Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası, SRC2 Belgesi, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi, Sürücü Kartı ( TC UHD Bakanlığından Alınmış) belgelere de sahip olmaları gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003559697 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 01 Şubat 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Dörtdivan Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Bolu Dörtdivan Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.