DPB Açıkladı SDÜ 55 kamu personeli alacak

DPB Açıkladı SDÜ 55 kamu personeli alacak

7 Ağustos 2017 Tarihinde Devlet Personel Başkanlığı 'nca yapılan yazılı açıklamaya göre Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 55 sözleşmeli sağlık personeli, kamu personel alımı yapılacak. Başvurular ilanın gazetede yayımladığı tarihten itibaren 15 gün

DPB Devlet Personel Başkanlığı tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan resmi ilana göre Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Hastane Başmüdürlüğü 'nde istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere; 55 kamu personel alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanlarına göre bilgiler şöyle oldu;

Başvurular 15 gün içinde Süleyman Demirel Üniversitesi internet sayfasından temin edecekleri başvuru formunu; ilanda belirtilen unvanı ve sıralardan hangisine müracaat edeceklerini belirterek, yukarıda istenilen belgeler ile birlikte (onaylı veya aslı görülmek şartıyla fotokopisi) Üniversitemiz Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapacaklardır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta, Fax veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru için KPSS sınavına girmiş olmak şartı var ancak en düşük puan şartı yok. Başvurular alındıktan sonra herhangi bir sınav yapılmadan KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazananlar yayınlanacaktır.

Anestezi, Anestezi Teknikerliği, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi
Laboratuar Teknikleri, Elektronörofizyoloji  önlisans düzeyinden mezun olanlar ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu, Odyoloji, Perfüzyon lisans programından mezun olanlar ilana başvurabilecektir.

Başvuru için istenen belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Mezuniyet belgesi fotokopisi, 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi. Mesleki tecrübe belgesi(SGK hizmet dökümü) Perfüzyonist yetki belgesi(Sağlık Bakanlığınca Onaylı).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.