DPB TÜBİTAK 365 Memur Alımı Yayınladı

DPB TÜBİTAK 365 Memur Alımı Yayınladı

Devlet Personel Başkanlığı TÜBİTAK Ankara ve Kocaeli illerine 365 Kamu Personel Alım İlanları yayınladı. Başvurular internet ortamından yapılacaktır.

DPB TUBİTAK Bilgem Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 217 kişi ve Bilgem Bilişim Teknolojileri Enstitüsü 148 kişi olmak üzere toplam 365 Memur Alım İlanı 29 Eylül 2017 de yayınladı.

Başvuracak Önlisans mezunlarndan istenen belgeler: Güncel Özgeçmiş (Özgeçmişinizin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir), Ön lisans Diploma veya Çıkış Belgesi, Yükseköğretim Mezun Belgesi (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan internet çıktısı), Ön lisans Transkript Belgesi, Deneyimi olan adaylardan Çalışma Belgesi ile Sigorta Hizmet Dökümü ve Askerlik durumunu gösterir belgesi olması gerek.

Başvuracak Lisans Mezunu Adaylardan istenen belgeler: Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi, Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi, Güncel Özgeçmiş, Lisans Diploma veya Çıkış Belgesi ve varsa üstü (eğitimlerini yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), YÖK Mezun Belgesi, Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi veya lisans öğrenimleri sırasında asıl alanla ilgili
olmayan dersler dışındaki tüm derslerinin eğitim dilinin İngilizce olduğunu gösterir belge (üniversiteden alınmış, onaylı), Deneyimi olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü ve Askerlik durumun belgeleri olmaları gerekmektedir.

AR-GE Personeli (Teknisyen) pozisyonu için: Yükseköğretim kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik / Elektronik Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

Yukarıda sadece bir alıma örnek vererek açıklandık. Diğer alımları görebilmeniz için aşağıda yer alan link adresine Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Alımlar Ankara ve Kocaeli adreslerine gerçekleşecektir. Başvuracaklar için başvurular başlamış olup 10 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum