DPB’dan DOB’a İlkokul Mezun memur Alım İlanı

DPB’dan DOB’a İlkokul Mezun memur Alım İlanı

Devlet Personel Başkanlığı DOB’a En az İlkokul mezunu tarafından 6 memur alım ilanı yayınladı. Alımlar çeşitli şehirlere yapılacak olup KPSS şartı yok.

Devlet Personel Başkanlığı İzmir, Antalya ve Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 6 Kişi Personel alınacaktır. Başvuru adresleri aşağıda verilmiştir.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 6 kişi Atölye Elemanı, Koro ve Orkestra sanatçı olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel İzmir 2 kişi, Antalya 1 kişi ve Samsun 3 kişi çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

6 kişi Koro ve Orkestra sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. En az İlkokul mezun en çok Lisans mezunu olmaları gerek. İlkokul Mezun adaylar İzmir adresine alınacaktır.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Koro Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Başvurularda 6 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 13 Ekim 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.

Başvuru ve bilgi alınacak adresler şöyle: İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, İsmet Kaptan Mah. 1364 Sk. No:5 Basmane-Konak/İZMİR Tel: 0 (232) 489 04 74 Dahili 23 Antaly Muratpaşa Mah. 604 Sokak No:3 Muratpaşa/ANTALYA Tel: 0(242) 343 30 98 99 Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mah. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN Tel: 0(362) 431 50 00

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.