DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İŞKUR ile daimi kamu personeli  alıyor

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İŞKUR ile daimi kamu personeli alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ilanları yayımlandı. 20 Nisan 2021 ilanları dahilinde daimi kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Deneme süreci olan iş ilanı için İzmir iş ilanları kapsamında personel görevlendirilmesi yapılacaktır.

Kamu kurumları dahilinde yapılacak olan sözleşmeli personel alımı ve daimi kamu işçisi alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Tek unvan üzerinden yapılacak olan istihdam için İŞKUR iş ilanları aracılığı ile başvuru şartları ve detaylar açıklandı.

İzmir İş İlanları

Söz konusu ilan İzmir iş ilanları aracılığı ile yayımlandı ve başvuru sürecinde görev yapma hakkı bulunan adayların İzmir Dsi 2.Bölge Müdürlüğünde görev yapacakları beyan edildi.

Unvan Bilgisi

İlgili işe alım tek kişi üzerinden yapılacaktır. Adaylar DSİ iş ilanı kapsamında Sıhhi Tesisatçı alımı için başvuru yapacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların önlisans mezunu olması şarttır. 18 yaş üzeri adayların başvuru yapmaları mümkün olup başka yaş şartı aranmamaktadır. 

Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan personel adayları için açılan ilanın başvuru süreci de ilan edilmektedir.

Başvuru Süreci

Her aday 00005999087 numaralı İŞKUR iş ilanı için resmi internet adresinden 26 Nisan 2021’e kadar başvurularını tamamlayacaktır. Dsi 2.Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda 30 Nisan’da kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.