Düzce Çilimli Belediyesi 13 Personel Alımı

Düzce Çilimli Belediyesi 13 Personel Alımı

Çilimli Belediye Başkanlığı tarafından 13 personel alım ilanı yayınlandı. Geçici olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 26 Haziran 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. 7 kişi Kanal ve Izgara İşçisi, 6 kişi Kalıp Bağlama ve Ayar İşç

Çilimli Belediye Başkanlığı’nca personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Kanal Ve Izgara İşçisi unvanıyla, 6 kişi Kalıp Bağlama ve Ayar İşçisi unvanıyla işçi olarak geçici süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 26 Haziran 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003844967 (Kanal ve Izgara İşçisi), 00003844974 (Kalıp Bağlama ve Ayar İşçisi iş ilan numaraları ile Düzce Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 26 Haziran 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kanal Ve İzgara İşçisi alımı için, en az ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir. Alınan işçiler 2017 yılında 6 ayı geçmemek üzere geçici mevsimlik işçi olarak çalıştırılacaktır. İlana başvuru yapabilmek için Kanal ve Izgara İşçisi mesleğinde en az 1 yıl deneyim sahibi olmak gerekmektedir.

Kalıp Bağlama ve Ayar İşçisi alımı için, ilköğretim mezunları da ilana başvuru yapabilmektedir. İstihdam edilen işçiler 2017 yılında 6 ayı geçmemek şartıyla mevsimlik işçi olarak çalıştırılacaktır.

Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir. İlanlarda tercih edilen ikamet ilçeleri “Çilimli” olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.