Düzce Üniversitesi ilkokul mezunu sürekli işçi alımı ilanı

Düzce Üniversitesi ilkokul mezunu sürekli işçi alımı ilanı

Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; merkez ve ilçelerde görev yapmak üzere ilkokul mezunu işçi alımı yapılacağı açıklandı. detayla haberimizde…

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alımı için yoğun bir şekilde istihdam ilanı yayımlamaya devam eden kamu üniversiteleri tarafından güncel bir başvuru kılavuzu daha yayımlandığı bilgisi ilan edildi.

14 Eylül 2020 Resmi Gazete iş ilanları aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; Düzce Üniversitesi tarafından sürekli işçi alımı yapılacağına dair güncel başvuru kılavuzu yayımlandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere yayımlanan ve 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında değerlendirilen personel alımı için 1 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi.

Adayların ilgili ilana başvuruda bulunabilmesi için kılavuzda yer alan özel başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir. İlgili istihdam süreci dahilinde görev alacak olan adaylar Bakım Onarım Görevlisi(İnşaat Bakım-Onarım İşleri) unvanı ile istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları

Düzce Üniversitesi Bakım Onarım Görevlisi(İnşaat Bakım-Onarım İşleri) personel alımı için başvuru yapacak olan adaylardan kurum tarafından talep edilen bilgilere göre; adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca adayların başvurularının geçerli sayılabilmesi için; En az 5 yıllık olmak üzere Resmi kurumlardan veya meslek dalarından alınmış seramik veya mermercilik kalfalık ya da ustalık belgesine sahip olmaları, başvurunun son günü itibariyle 40 yaşını bitirmemiş olmaları, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamaları, Belgelendirmek şartıyla Düzce ili veya ilçelerinde başvuru tarihi itibariyle en az 1 yıl süreyle ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Düzce Üniversitesi Bakım Onarım Görevlisi iş başvuruları için adayların; 00005681297 numaralı İŞKUR iş ilanı ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 18 Eylül 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sonuçlar için Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Salonunda 23 Eylül 2020 saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.