Düzce Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Düzce Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Düzce Üniversitesi Lise Mezunu Kamu Personel alım ilanı 08 Eylül 2017 de yayınladı. Alınacak personeller için başvurular başlamış olup 22 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

Düzce Üniversitesine istihdam edilmek üzere 1 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 22 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Düzce Üniversitesi 1 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak programından mezun olmak. 1 Hemşire için şartlar: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu, Sağlık Bakanlığınca onaylı Hemodiyaliz hemşireliği sertifikası ve belgelendirmek şart. Yoğun Bakım Deneyimi olmak, belgelendirmek şartıyla Sedasyon ve Analjezi, Hemodiyaliz Cihaz Kullanımı, Bası Yarası Tanılama Değerlendirme ve Bakım Eğitimi, Yoğun Bakımlar Enfeksiyon Kontrol Eğitimi Almış olmak gerekmektedir.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 22 Eylül 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 22 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.