Düzce Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Yeni Memur Alımı Bugün Başladı

Düzce Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Yeni Memur Alımı Bugün Başladı

Kamu üniversitesi bünyesinde en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolara memur alımı bugün başladı. İşte sürece dair iş ilanları kariyer olarak hazırladığımız haberimize dair gerekli tüm detaylar.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından lise, önlisans ve lisans mezunu 2022/2 kapsamında sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Üniversiteye 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. İşte sürece dair gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Düzce Üniversitesi memur alımı genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur. Ayrıca görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, önlisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak gerekiyor. Taban puan  şartı yok.

Kamu personel alımı mezuniyetler

2 Destek Personeli alımı için Ortaöğretim mezunları başvurabilecek. Bu kapsamda Ortaöğretim kuramlarının “Bahçecilik” bölümünden mezun olmak ya da Ortaöğretim kuramlarının herhangi bir bölümünden mezun olup “Bahçe Bakımı ve Peyzaj” kurs sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek, 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Müracaat tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Cinsiyeti erkek olmak,

4 Destek Personeli alımı için Ortaöğretim mezunları başvurabilecek. Bu kapsamda Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Müracaat tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Cinsiyeti erkek olmak,

1 Diğer Sağlık Personeli alımı için lisans mezunları başvurabilecek. Bu kapsamda Perfüzyon lisans programından mezun olmak, 2020 yılı KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak,

1 Diğer Sağlık Personeli alımı için Önlisans mezunları başvurabilecek. Bu kapsamda Eczane Teknikerliği / Eczane Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. 2020 yılı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor.

Sözleşmeli Memur Alımı başvuru süreci

Düzce Üniversitesi için başvurular 9 Mayıs 2022 - 23 Mayıs 2022 tarihleri arasında Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’ne yapılabilecek. Başvurular şahsen veya posta ile olmak üzere ikamet şartsız yapılabilecek. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/duzce-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.