Düzce Üniversitesi Personel Alımı

Düzce Üniversitesi Personel Alımı

25 Temmuz 2016 tarihinde Düzce Üniversitesi tarafından personel alım ilanı yayınlandı.Başvurular ilanın yayınlandığı tarihten 15 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.

Düzce Üniversite ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 2 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Üniversite mezunu hemşire alımı için ; Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak , belgelendirmek şartıyla 3 yıllık Kardiyovasküler Cerrahi Hemşireliği ve Kan Bankacılığı/Transfüzyon Merkezi Deneyimi olmak şartları arandı.

Lise mezunu hemşire alımı için ; Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak , belgelendirmek şartıyla Merkezi Sterilizasyon Ünitesi ve Transfizyon Merkezi Deneyimi olmak şartları belirtildi. Ayrıca genel şartlar ; Türk vatandaşı olmak , kamu haklarından mahrum bulunmamak , erkekler için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilişkileri bulunmamak , 657 sayılı kanun gereği görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak olarak belirtildi.

Başvuruda 2014 KPSS94 ve 2014-2016 KPSSP3 (B) puanı geçerli olup KPSS(B) grubu puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri bitim tarihi itibariyle en geç 5 gün içerisinde Düzce Üniversitesi’nin resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.