Edirne Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Edirne Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Edirne Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 05 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Meriç Belediye başkanlığı Şoför ( İtfaiye Aracı) Deneyim 2 ve kurstan öğrenme 1 Personel alacağını açıkladı. Bu ilana Durumu Normal ve Eski Hükümlü Olanlar Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 05 Ocak 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların İlköğretim veya Ortaöğretim (Lise veya Dengi) Şartı aranmaktadır.

Başvuruda bulunacak adayların src-2 Belgesi src-4 ve E sınıfı ehliyetli olması gerekmektedir. Tüm belgelerin ilgili kamu murum kuruluşuna kuradan önce teslim edilmelidir. Kura yeri ve tarihi Meriç Belediye Başkanlığı nda 11 Ocak 2017 Tarihinde saat 09:00 - 18:00 arası günboyu devam edecektir. TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. Başvurular şahsen veya 00003526684 ilan numarası ile işkur internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzrine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. İlgili kamu kurum veya kuruluşunun istemiş olduğu adres bilgilerinin adarese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinde kayıtlı olan adresleri dikkate alıncak olup yukarıda il ve ilçe isimleri tek tek sıralanmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.