Edirne Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Edirne Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Edirne Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Edirne Meriç Belediye Başkanlığı Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Şoför (yocu taşıma) olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 22 Kasım 2016 tarihi itibariyle başlamıştır.

Meriç Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 3 kişi Şoför (yolcu taşıma) için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar İş kur iş ilan 00003483353 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 01 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Şoför olacağı üzere SRC-2 Belgesi, Pıskoteknik Belgesi ve E Sınıfı Ehliyeti olması gerekmektedir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 06 Aralık 2016 tarihinde Saat 09: 00 ile 18: 00 da Meriç Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Edirne iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Edirne Meriç Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 01 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.