Edirne Belediyesi KPSS 60 Puanla 13 İtfaiye Personeli Alımları

Edirne Belediyesi KPSS 60 Puanla 13 İtfaiye Personeli Alımları

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda ikamet şartı olmaksızın daimi kadroda KPSS 60 puanla İtfaiye Personeli alımı için başvuru süreci başlıyor.

26 Nisan 2021 tarihinde başvuru işlemleri başlayacak olan ilanda Edirne Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla Kadın/Erkek İtfaiye Eri alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Başvuru işlemleri 26 Nisan Pazartesi günü başlayacak olup 30 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Başvuru yapacak adaylar kılavuzda istenen belgeleri Babademirtaş Mahallesi Çubukçular Hamam Sokak No:17 D:2 Merkez/Edirne Adresinde bulunan Edirne Belediye Başkanlığı Sağlık İşleri Birimi tarafından boy ve kilo ölçümü yaptırdıktan sonra Babademirtaş Mahallesi Çubukçular Hamam Sokak No:11 Merkez/Edirne Adresinde bulunan Edirne Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak özellikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmamak.

İtfaiye Eri için aranan nitelikler (3 personel)

Herhangi bir Lisans programı mezunu olmak, Erkek olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

İtfaiye Eri için aranan nitelikler (3 personel)

Herhangi bir Önlisans programı mezunu olmak, Kadın olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

İtfaiye Eri için aranan nitelikler (3 personel)

Herhangi bir Önlisans programı mezunu olmak, Erkek olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

İtfaiye Eri için aranan nitelikler (4 personel)

Herhangi bir Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumundan mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP4 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.