Edirne Keşan SYDV 3 Personel Alacak

Edirne Keşan SYDV 3 Personel Alacak

18 Mart 2016 Tarihinde SYDV Edirne Keşan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından 2 Büro Görevlisi ve 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İçin İlanı Yayınladı.

Edirne İli Keşan İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 18 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. 2 Kişi büro görevlisi, 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak toplam 3 kişi istihdam edilecektir. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 28 Mart 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 1 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir.

SYDV Edirne Keşan 2(İki) Büro Görevlisi alımı için:  4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından mezun olmak. Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. İlan tarihi itibariyle Son 6 aydır Edirne ili Keşan İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak (Keşan Nüfusuna Kayıtlı olmak tercih nedenidir). Bilgisayar programlarından Word, Excel, Powerpoint gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanıyor olmak (Tercih nedenidir). Adaylar istenen evrakları 1 Nisan 2016 Cuma günü (Saat 17.30) mesai bitimine kadar bizzat şahısların kendileri tarafından vakfa teslim etmeleri gerekmektedir.

SYDV Edirne Keşan 1(Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından (Sosyoloji, Psikoloji, İktisat, Hukuk, Maliye, İşletme, Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi) mezun olmak. Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. İlan tarihi itibariyle Son 6 aydır Edirne ili Keşan İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak(Keşan Nüfusuna Kayıtlı olmak tercih nedenidir). En az 3 yıl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde belirli belirsiz süreli sözleşmeli çalışmış veya çalışıyor olmak. Bilgisayar programlarından Word, Excel, Power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. En az 5 yıl B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanıyor olmak. 1 Nisan 2016 Cuma günü (Saat 17.30) mesai bitimine kadar evrakların bizzat şahısların kendileri tarafından vakfa teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.