Edirne Yenimuhacir (Keşan) Belediyesi Kalorifer Ateşçisi

Edirne Yenimuhacir (Keşan) Belediyesi Kalorifer Ateşçisi

Edirne Yenimuhacir (Keşan) Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Edirne Yenimuhacir (Keşan) Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kepçe Operatörü ve 1 kişi Kalorifer Ateşçisi ( Katı ve Sıvı yakıt ) olmak üzere 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Kepçe Operatörü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003510587 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kalorifer Ateşçisi (katı ve sıvı yakıt) 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması ve Kalorifer Ateşcisi Belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003510681 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 30 Aralık 2016 tarihinde (gün boyu) Saat 09: 00 ile 18:00 arasında Yenimuhacir Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Edirne iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Edirne Yenimuhacir Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.