Editörümüz Böbrek Taşını 25 Günde Ağrısız Nasıl Düşürdü

Editörümüz Böbrek Taşını 25 Günde Ağrısız Nasıl Düşürdü

Editörümüz son 1,5 yıldır böbrek taşından dolayı tedavi görmekteydi. Modern tıpta çaresi olmayan pek çok hastalığın tedavisi, doğada mevcuttur. Ancak insanoğlu araştırma yapmadan maalesef kendini ilaca bağımlı hale getirerek vücut yapısını bozduğu gibi..

Editörümüz  son 1,5 yıldır böbrek taşından dolayı tedavi görmekteydi. Modern tıpta çaresi olmayan pek çok hastalığın tedavisi, doğada mevcuttur. Ancak insanoğlu araştırma yapmadan maalesef kendini ilaca bağımlı hale getirerek vücut yapısını bozduğu gibi başka hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

3 yıl önce böbrek taşım olduğu ve 2,7 santim büyüklüğünde olduğu ve böbreğin içerisine yerleştiğini çok zor şartlarda alınabileceği söylemişlerdi. Bende kapalı ameliyat olmak istemekteydim. Bunun imkansız olduğunu söyleyen özel bir hastaneden ayrıldım. Tavsiye ile İstanbul’ da özel bir hastanede kapalı ameliyat ile böbrek taşım alındı. Ancak çok zaman üzerinden geçmeden böbrek ağrılarım nüksedince acilen hastaneye giderek iç hastalıkları uzmanı ile görüştüm ve tetikler yaptım. Üzerinden 1 yıl bile geçmemişti’ ki böbrek taşımın olduğu söylendi.

Son böbrek taşımda ise ağrılarımın çok aşırı olması ve kendimden geçmem sebebi ile 30’a yakın acile kaldırıldım. Modern tıp tedavisi beni yıpratmış ve onun yorgunluğu içerisinde olan bedenim artık ilaçlara ağrı kesicilere cevap veremez hale geldiğinden ( Alternatif Tıp Tedavisi ) için yollara düştüm. Araştırmadığım bitkisel tedavi ve uygulamadığım kür kalmamıştı. Ancak böbrek taşımın olduğunu ve acılar içinde kıvrandığımı bilen bir dostumun tavsiyesi üzerine Ankara’da bir köye giderek durumumu anlattım. Onlarda bana tedavisinin çok kolay olduğunu hiçbir şekilde acı çekmeden 20 ila 30 gün içerisinde düşüreceğimi söylediler.

Böbrek taşı nasıl düşürülür : 5 kilo Ayva  –  yarım kilo toz şeker ve 60 kurumuş ayva yaprağını aldım. Büyük bir tencerede 5 kilo ayvayının komplesini rendeleyin, yarım kilo toz şekeri ekleyin ve üzerine 60 orta boy kurumuş ayva yaprağını koyun ( baharatçılarda veya aktarlarda bulunur ) 2 veya 2,5 litre su ekleyerek 10 dakika kısık ateşte kaynatın ve altını kapatın. Soğuduktan sonra elinizle suyunu iyice sıkın ve sonra cam bir kavanoza koyun ağzı kapılı olsun, bitinceye kadar her sabah kahvaltıdan 1 saat önce bir fincan için Allahın izni ile 20 ile 25 gün sonra röntgen veya ultrason çektirin böbrek taşınızın olmadığını göreceksiniz. Hem böbreğinizi temizler kumu, taşı, bakterileri, böbrek yağlarını vb. bir çok etkisinin olduğunu söyleyebilirim. Ben yazdım yapıp yapmaması sizden.  Emeği geçen başta teyzemiz ve eşine olmak üzere dostlarımızın böyle düşünmesi münasebetiyle Allah razı olsun demekten daha büyük bir şey bulamıyorum.

Literatürümüze giren ( Alternatif Tıp’ ın babası olarak tanınan Lokman Hekimdir.) Lokman hekim efsanevi kimliği ile tefsir kitaplarında yer bulmuştur. Bunun yanı sıra İslami düşünür Muhammed Esed hocaya göre ise Lokman Hekimin Hızır tabir edildiği ve kurgusal bir kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Alternatif tıp ile adeta insanlığa ışık tutmuş Lokman Hekim buluşları ve formülleri ile ölümsüzlük iksirini bulduğunu ancak köprüden geçerken şişeyi düşürüp kaybettiği söylenmektedir.  “ Kuranı Kerimde Her Nefis Ölümü Tadacaktır “ ayetinin olması sebebi ile ( Allah CC emriyle Cebrail AS ) tarafından yok edilmiştir, rivayetide mevcuttur.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.