Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Personel Alımı 2016

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Personel Alımı 2016

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ‘nde 4 Uzman Yardımcısı ve İdari Memur İstihdam Edileceği Açıklandı. Başvurular 2 Mart 2016 Tarihine Kadar İlgili Kuruma Yapılacaktır.

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alım ilanı yayınlandı. Alınacak kişiler Uzman Yardımcısı ve İdari Memur olarak toplam 4 kişi olduğu açıklandı. Başvurular Kuruma posta yoluyla veya şahsen 2 Mart 2016 tarihine kadar istenen belgelerle beraber yapılacaktır. İlanlara 1982 yılı ve sonrası doğumlu olanlar başvurabilecektir.

2 İdari Memur kadrosuna başvurmak için, Üniversite ve fakültelerin bütün bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İngilizce Yabancı dil bilgisinden, KPSSP1 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı var.

2 Uzman yardımcısı personel alımı için: Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği mezunu olmak, KPSSP3 veya KPSSP23 puan türünden en az 70 puan almış olmak. İngilizce dilinden YDS en az 70 puan almış olmak şartları var.

Başvurular alındıktan sonra 4 (dört) katı kadar aday yapılacak olan sözlü sınava girmeye hak kazanacağı bildirildi. Sözlü sınav tarihi ve yeri 3 Mart 2016 tarihinde kurumun internet sitesinden duyurulacaktır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.