Ege Üniversitesi 32 Memur Alımı

Ege Üniversitesi 32 Memur Alımı

Ege Üniversitesi 32 Memur Alım ilanı 15 Haziran 2017 de yayınladı. İlanına başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 29 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ege Üniversitesi İzmir Sözleşmeli 32 kişi personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 15 Haziran 2017 de başlayıp 29 Haziran 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 32 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına İzmir adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında Başvuru formu doldurulacağından posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.
Sözleşmeli 32 Personel alımı için şartlar: 4 Yıllık Üniversitelerin Lisans mezun Hemşirelik veya Hemşirelik Fakültesi bölümü mezunu olması gerekmektedir. Alınacak Personeller Hemşire olarak İzmir Şehri Ege Üniversitesine istihdam edilecektir.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden (öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Ege Üniversitesi 32 Hemşire Alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.