Ege Üniversitesi Personel Alımı

Ege Üniversitesi Personel Alımı

25 Nisan 2016 Tarihinde Ege Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 5 Kişi Sözleşmeli Hemşire Olarak İstihdam Edilecek.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 25 Nisan 2016 tarihinde sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı yayınlandı. Toplam 5 kişi Hemşire unvanıyla istihdam edilecek. Başvuru için istenen belgelerle beraber ilgili kuruma yapılacaktır. Başvuru Formu ( Başvuru sırasında temin edilebilir ), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi, Fotoğraf 1 Adet, KPSS Sonuç Belgesi, Kimlik Fotokopisi, Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge, Hizmet Belgesi (Tecrübe aranan kadrolar için çalışılan kurum ya da işletmeden alınan belge) olarak belirlendi. Son başvuru tarihi olarak 9 Mayıs 2016 belirlendi.

Döner sermaye bütçesinden karşılanmak üzere 4 Adet Hemşire alımı için: 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şart.

Özel bütçeden karşılanmak üzere 1 Adet Hemşire alımı için: 4 yıllık Sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak. Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikası ya da 2.veya 3. Basamak Bir Sağlık kuruluşunun yoğun bakım ünitelerinde en az 6 ay görev yapmış olmak şart.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak şart. 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı esas alınarak atama yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.