EGM 10 Şehre Lise Mezunu Personel Alıyor

EGM 10 Şehre Lise Mezunu Personel Alıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 Farklı Şehre lise mezunu Bay veya Bayan 15 Devlet Memuru alacaktır. Başvurular 11 Aralık ile 15 Aralık 2017 arasındadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü 15 adet personel alımına başvuracak adaylar Bayburt POMEM, Gümüşhane, Bingöl, Iğdır, Erzurum, Malatya POMEM, Balıkesir Ayvalık POMEM, Samsun, Eskişehir POMEM ve Kırıkkale illerinde istihdam edilecektir. Başvurular 15 Aralık 2017 günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Başvurmak isteyenlerin adaylar istenen belgeler ile birlikte bulunduğu ilin emniyet müdürlüğü'ne bizzat başvuru yapması gerekmektedir.

EGM Aşçı olarak 15 kişi istihdam edeceğinden Aşçılık, Mutfak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Orta öğretim bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P94 puan türünden en az 65 almış olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıması, Atanmak istediği unvanla Aşçılık, Mutfak, Yiyecek İçecek gibi Orta öğretim'in ilgili bölümlerinden mezun olması, Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek), Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olması, Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve veya uygulamalı sınavda başarılı olması gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Lise Mezunu 15 devlet memuru alımı yapılacak. Başvurular İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum