EGM 2021/1 Kamu Personeli Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok

EGM 2021/1 Kamu Personeli Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 2021 yılı 1. dönem personel alımları kapsamında yeni başvuru ilanı yayımlandı. EGM 2021/1 memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

Emniyet personeli sözleşmeli memur alımı kapsamında 2021 yılı yeni başvuru ilanı yayımlandı. EGM yeni personel alacak. T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne “EGM” Alınacak sözleşmeli pilot (uçak) ilanı (2021 - 1. dönem) yayımlandı. Başvuru şartları ve tüm detaylar bu yazımızda.

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 2021 yılı 1. Dönem sözleşmeli memur alımı için adayların 657 DMK’da yer alan genel hususları ve diğer özel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Temel pilotaj sertifikaları (PPL, CPL, IR, Öğretmenlik, Bakım), Tip intibak belgeleri ve sağlık raporu örneği, Tek motor çift motor uçuş saatleri ve varsa 1 inci pilotluk belgeleri, her bir tipte uçuş toplamları ve son uçuş tarihlerini gösterir kurum imzalı şahsi uçuş kayıt çizelgeleri ve havacılıkla ilgili kişisel tüm belgelerle birlikte başvurular şahsen yapılacaktır.

BAŞVURULAR

2021/1. Dönem EGM sözleşmeli pilot alımı için adaylar başvurularını 26-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurulara dair tüm gerekli bilgilere aşağıdaki kılavuzdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.