EGM 30 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

EGM 30 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü 15 sıhhi tesisat teknisyeni ve 15 elektrik teknisyeni sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla beraber adayların bazı işlemleri gerçekleştirmesi gerekmektedir. Belgeleri teslim etmek için son tarih 12 Temmuz 2017 olarak belir

Emniyet Genel Müdürlüğü 15 sıhhi tesisat teknisyeni ve 15 elektrik teknisyeni olmak üzere toplamda 30 memur alımı için başvuruları açmıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne adaylar tarafından yapılan başvurular kapsamında, 30 memur alımı sonuçlandı.

Sonuç sorgusunda Emniyet Görev Müdürlüğü’nde teknisyen olarak çalışmaya hak kazanan adaylar istenilen belgelerle beraber başvurularını tamamlamalarını gerekmektedir. Dilekçe, nüfus cüzdanı ve fotokopisi, askerlik durumunu belirten belge, sağlık raporu, 2 adet vesikalık fotoğraf, lise mezuniyet diplomasının onaylı nüshası ve güvenlik araştırması için güvenlik araştırması formu gerekmektedir.

Adaylarda ayrıca evli ise evli olduklarını gösteren evlilik cüzdanının fotokopisi, daha önce kamuda görev yapmış ise kamuda görev yaptığını belgeleyen evrak, eşi kamu kurumunda görevli ise eşinin kamu kurumunda çalışır olduğunu belgeleyen evrak gerekmektedir.

İstenilen belgeler 28 Haziran 2017 ile 12 Temmuz 2017 tarihleri arasında Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü (Ankara) adresine teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında belgeleri teslim etmeyen adaylar kazandıkları atanma hakkı iptal edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.