EGM Sözleşmeli 6 Personel Alımı

EGM Sözleşmeli 6 Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alım ilanı yayınladı. İlan için başvurular 3 Ekim’de başlayacak olup son başvuru tarihi 7 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Merkez Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve uygulamalı sınav sonucuna göre Sözleşmeli Teknisyen unvanında Havacılık Dairesi Başkanlığı’na 3 Uçuş Teknisyeni ve 2 Helikopter Makinisti, İstanbul iline 1 helikopter makinisti alacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Adaylarda aranan genel şartlar Türk Vatandaşı olmak, Sınavın son başvuru günü olan 07/10/2016 tarihinde 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlardan dolayı mahkum olmamak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek, Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak olarak belirtilmiştir.

Uçuş Teknisyenleri için özel şartlar; Çift Motor Turbofan veya turboprob tip intibakı bulunmak olarak paylaşılmıştır. Helikopter Makinisti için S-70 tip intibakı bulunmak ve tercihen Bell 429 tip intibakı bulunmak olarak belirtilmiştir.

Adayların Ekte belirtilen belgelerle birlikte İl Emniyet Müdürlüpü Personel Şube Müdürlüğü’ne bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunan adaylardan, belirtilen şartları taşıyanlar, sözlü veya uygulamalı sınava çağırılacaktır. Başvuruyla ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.