EGM Teknisyen ve Makinist Alımları duyuruldu

EGM Teknisyen ve Makinist Alımları duyuruldu

Emniyet Genel Müdürlüğü 13 kişi Makinist ve Teknisyen alım ilanı 24 Ekim 2017 de yayınladı.

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında Merkez Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucuna göre Sözleşmeli Uçuş Teknisyeni ve Helikopter Makinisti olarak 13 kişi alınacaktır.

Başvuru şekli: Adaylar illerde bulunan Emniyet İl Müdürlüklerine Şahsen istenen belgelerle birlikte 08 Kasım 2017 ile 17 Kasım 2017 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

Adaylardan istenen belgeler: Kimlik belgesi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti (diploma/mezuniyet belgesinin aslının ibraz edilmesi durumunda, fotokopisi onaylandıktan sonra iade edilecektir. Diploma ve mezuniyet belgesi haricindeki belgeler kabul edilmeyecektir.) ve Temel Teknisyen Sertifikaları olması gerek.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ekte belirtilen şartları taşımak ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olması gerek.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak. Askerlik hizmetini tamamlamış veya tamamlamış sayılmak, Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek ve Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşıması gereklidir.

Alınacak 13 kişi personel Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü adresine istihdam edilecektir. Adaylara haricen her hangi bir tebligat çekilmeyecek olup EGM resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.