Elazığ Bakım Komutanlığı Şoför Alımı

Elazığ Bakım Komutanlığı Şoför Alımı

Elazığ 54. Bakım Merkezi Komutanlığın tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Sürekli (Daimi) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 12 eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Elazığ 54. Bakım Merkezi Komutanlığın ’ ca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför- Yüktaşıma unvanıyla kamu işçisi olarak Sürekli (Daimi) süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 12 eylül 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası00003377616 ile yapılacaktır.

Şoför- Yüktaşıma alımı için : Alınacak personelin 2014 KPSS girmiş olması şartı aranırken puan şartıbulunmamaktadır. Başvuracak adaylar 2014 KPSSP94 den en yüksek alandan başlamak üzere alınacak personel sayısının 3 katı geçmemek üzere listelenir.

İşe alınacak kişi Şoför olarak görevlendirilecek olup (E sınıfı sürücü belgesini 28 Nisan 1997 tarihinden önce alanlar ve 28 Nisan1997 tarihinden sonra almakla birlikte römorklu veya yarı römorklu araç kullanımı ile ilgili yapılan uygulamalı sınavı geçenler, D sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilirler. Bu pozizyona başvuracak adayın E-D sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu talebe başvuracak adayların aranacak şartlarda TERÖRLE MÜCADELE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANANLAR MÜRACAT EDEBİLİRLER.

İlana başvuracak adayların 00003377616 iş ilan no ile Elazığ ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 12 eylül 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum