Elazığ Belediye Başkanlığı İşçi Alımı İş İlanları

Elazığ Belediye Başkanlığı İşçi Alımı İş İlanları

Elazığ Mollakendi Belediye Başkanlığı Lise Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 24 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 05 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Mollakendi Belediye Başkanlığı 24 Ağustos 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Filit İşçisi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Filit İşçisi 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi mezun olması ve C Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003979929 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Elazığ Mollakendi Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.