Eleşkirt Belediyesi 1 Personel Alımı

Eleşkirt Belediyesi 1 Personel Alımı

Ağrı Eleşkirt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 16 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Ağrı Eleşkirt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Elektrik tesisatı ve Pano montörü Teknisyeni ve Elektirik teknisyeni olarak istihdam edileceği açıklandı.

Eleşkirt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Elektrik tesisatı ve Pano montörü Teknisyeni ve Elektirik teknisyeni İşçisi için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması gerekmektedir. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması ve 4 yıl deneyiminin olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003501500 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 16 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talebe 2016 EKPSS puanına sahip adaylar başvurabilecektir. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Alınacak personel tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. 16 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Eleşkirt Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Meslekte 3 yıllık deneyim bonservisle belgelenecektir. Bu durumu belgeleyemeyenlerin başvurusu geçersiz olacaktır. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Ağrı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Ağrı Eleşkirt Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 16 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.