Emniyet Genel Müdürlüğü 19 Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 19 Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı.Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı tarafından toplam 19 (on dokuz) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Emniyet Genel Müdürlüğü'ce personel alımı yapılacağı duyuruldu.Yapılan açıklamaya göre 19 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 02 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Adaylarda aranacak bazı şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak, belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Alınacak bilişim personellerinde aranacak diğer şartlar: Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Emniyet Teşkilatı Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak, Yapılacak sınav sonucu başarılı olan ve Teşkilatımıza atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecektir. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sınav sonucu başarılı olan ve Teşkilatımıza atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecektir.) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak ve Yurtiçi seyahat engeli olmaması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Gerekli evraklar: en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge, Her bir pozisyon için istenilen sertifikalar (Sertifikalar sınavla alınmış olmalıdır), Kamu Personeli Seçme Sınavı 2015 2016 KPSS P3 sınav sonuç belgesi (KPSS sınav sonuç belgesi ibraz etmeyenlerin puanı yetmiş (70) kabul edilecektir.), İngilizce dilinde Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yapılan Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya ÖSYM tarafından eş değerliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir sınavdan bu dilde alınan puanı gösterir belge (Sınava çağırılacak adayların belirlenmesinde KPSS puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’unun toplamı dikkate alınacaktır. Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı “70” YDS veya dengi yabancı dil puanı ise “0” olarak değerlendirilecektir).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.