Emniyet Genel Müdürlüğü 2017/8. Dönem Personel Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2017/8. Dönem Personel Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada 6 personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular 04 Aralık 2017 ile 08 Aralık 2017 de yapılacak.

Alınacak personeller Artvin, Bartın, Siirt, Mardin, Çankırı ve Kilis şehirlerine yerleştirilecektir. Başvuracaklarda Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türleri sırasına göre 2016 ve 2017 yılı geçerli olacaktır.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Kadrolu statüde personel alımı yapılacaktır. Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve uygulamalı sınav sonucuna göre alım yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Psikolog Sağlık Hizmetleri Sınıfı, Psikoloji Lisans Bölümü mezunu olması, Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması ve Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar 04 Aralık 2017 ile 08 Aralık 2017 tarihleri arasında başvurular yapılacak olup adaylar Türkiye genelinden başvuru yapabileceklerdir. Posta ve diğer internet ortamlardan yapılacak başvuru kabul edilmeyecek olup başvurular İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüklerine (İkamet ettikleri şehirler) Şahsen yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.