Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada 10 personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular başlamış olup 23 Aralık 2016 da son bulacaktır.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Kadrolu statüde personel alımı yapılacaktır. Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucuna göre alım yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Psikolog Sağlık Hizmetleri Sınıfı, Psikoloji Lisans Bölümü mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2016 P3 70 puanı bulunuyor olması, Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması ve Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olması gerekmektedir. İhtiyaç olan iller şöyle: Ağrı 1 kişi Ankara 1 kişi Bartın 1 kişi, Bilecik 1 kişi, Bitlis 1 kişi, Bitlis 1 kişi, Iğdır 1 kişi, Karabük 1 kişi, Rize 1 kişi, Siirt 1 kişi ve Şırnak 1 Kişi olarak toplam 10 kişi istihdam edilecektir.

Emniyet Genel Müdürlüğü Psikolog Alımına başvuracak Adaylar yapılacak olan sözlü veya uygulamalı sınava katılmak amacıyla; Kimlik belgesi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, İstenilen eğitim durumuna ait diploma mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti (diploma mezuniyet belgesinin aslının ibraz edilmesi durumunda, fotokopisi onaylandıktan sonra iade edilecektir. Diploma ve mezuniyet belgesi haricindeki belgeler kabul edilmeyecektir.), KPSS Sonuç belgesinin aslı ya da internet çıktısının örneği ile birlikte bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

Başvuracaklar başvurularını 19 Aralık 2016 ile 23 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak olup adaylar Türkiye genelinden başvuru yapabileceklerdir. Posta ve diğer internet ortamlardan yapılacak başvuru kabul edilmeyecek olup başvurular Şahsen yapılacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.