Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı

Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı

Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 11 Ocak 2017 Çarşamba son bulacaktır.

Emniyet  Müdürlüğü Poliskantini 1 Aşçı 7 Temizlik Görevlisi Adaylarının Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları ve KPSSP94 60 Puan şartı vardır, Çalışma adresi Diyarbakır İlidir.

1 kişi Aşçı alımına, Durumu Normal  Ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavı 60 Puan şartı vardır. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 11 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003533529 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

7 Kişi Temizlik Görevlisi adaylarında aranan şartlar, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavı 60 Puan şartı vardır. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 11 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur  0003533516 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum