Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı İş İlanları

Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı İş İlanları

Polisevi Müdürlüğünden yapılan ilanda Kamu işçi alımı yapılacağı İş İlanları duyuruldu. Son başvuru tarihi 27 Mart 2017 olarak açıklanmıştır. Alınacak Personeller Can Kurtaran, Kat Hizmetleri Elemanı ve Aşçı olarak görevlendirilecek.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Polisevi KPSS Şartı olmaksızın personel alım ilanı yayınladı. Yapılan ilana göre Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup En az İlkokul ve en çok Orta okul yani Lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu normal olanlar başvurabilir. Başvuru talep sayısı kadar Noter huzurunda kuraya tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları veya Şahsen başvuru yapılacaktır.

Alınacak Kat Hizmetleri Elemanı Kat Görevlisi alımı için şartlar: İlköğretim ve Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması, kurumlarda sigortalı olarak çalıştıklarına dair SGK'dan durumlarını belirtir yazı alınması talep edilecek, Adli sicil kaydı olmaması ve MEB onaylı Hijyen Eğitim Sertifikası sahibi olması gerek. Başvuracak Adaylar İş Kur iş ilanı 00003654897 no ile Şahsen başvuru yapabilirler.

Alınacak Can Kurtaran için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi okul mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı olması, Sağlık Bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması, En az 1 yıl deneyimli olması, TSSF onaylı Cankurtaran Belgesine sahip olması, Görevin gerektirdiği fiziksel özelliklere sahip olması, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve gözlem becerisi yüksek olması, Ekip çalışmasına yatkın olmak ve B Sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş Kur iş ilanı 00003654821 no ile şahsen başvuru yapabilirler.

Alınacak Aşçı için şartlar: İlköğretim ve Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması, Aşçılık mesleğinde MEB onaylı Ustalık Belgesi sahibi olması, Aşçılık mesleğinde Usta Öğretici Belgesi sahibi olması, Aşçılık mesleğinde deneyim sahibi olması (sözleşmeli veya hizmet alımı personeli dahil), ayrıca kurumlarda sigortalı olarak çalıştıklarına dair SGK' dan durumlarını belirtir yazı sunmaları icap etmektedir ve B sınıfı ehliyet sahibi olması şart. İşkur 00003654892 no ile başvuru yapılabilir.

Aşçı ve Kat Hizmetleri Elemanı Kat Görevlisi alımlarına başvuracaklar için kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi 06 Nisan 2017 tarihinde saat 14: 00 de EGM Polisevi Sosyal Tesislerinde yapılacaktır. Alınacak personeller Kırklareli (İş İlanları) adresine istihdam edilecektir. İlan başvuru son tarihe kadar istenen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.