Emniyet Müdürlüğü Polisevi Personel Alımı Haziran

Emniyet Müdürlüğü Polisevi Personel Alımı Haziran

Emniyet Müdürlüğü Polisevi eleman alımı 29 Mayıs 2017 de personel alım ilanı yayınladı. Alınacak personel KPSS sıralaması ile yerleştirilecektir. Başvurular başlamış olup 07 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir.

Emniyet Müdürlüğü Polisevi Personel Alım İlanı Cankurtaran alacağını açıkladı. Başvurular 29 Mayıs itibariyle başlamış olup 07 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve KPSS P94 puana türünden 60 puanı olan adaylar başvuru yapabilecektir. Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Polisevi personel alımı alınacak Cankurtaran için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Kırklareli adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 07 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003807016 başvuru yapabileceklerdir.

Cankurtaran 1 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türü 60 puanı olması, TSSF onaylı Cankurtaran Belgesine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek ve İletişim ve gözlem becerisinin yüksek olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup başvuruları kabul edilecektir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 07 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Kırklareli adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.