En Az B Ehliyetli Kamu Personeli Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

En Az B Ehliyetli Kamu Personeli Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kamu kurumu bünyesinde en az B ehliyetli ve 3 farklı unvan için başvuru ilanı bugünkü resmi gazetede. İşte başvuru süreci ve memur alımı şartları bu yazımızda.

Koyulhisar Belediye Başkanlığı bünyesinde kadrolu olmak üzere 3 farklı unvanda yeni memur alımı 2 Mart 2022 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Memur, Evlendirme Memuru, Ayniyat Memuru alımı detaylarını ve şartlarını bu haberimizde İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte tüm detaylar:

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Adayların başvuru için 657 DMK’daki şartlara haiz olması, Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Türk Ceza Kanunundaki hususlara haiz olmak, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Koyulhisar Belediyesi memur alımı kontenjanlar - mezuniyetler

1 Memur alımı GİH 6. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSSP3 en az 60 puan gerekiyor.

1 Evlendirme Memuru alımı GİH 6. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSSP3 en az 60 puan gerekiyor.

1 Ayniyat Memuru alımı GİH 6. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP3 en az 60 puan şartı var.

Kadrolu memur alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını Koyulhisar Belediyesi için 12 Nisan ile 14 Nisan tarihleri arasından farklı şekillerde yapabileceklerdir. Başvurular Belediye internet sitesine online olarak, şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Başvurulara dair gerekli tüm detaylar için başvuru kılavuzu şu şekildedir:

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.