En Az B Ehliyetli Yeni Kamu Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

En Az B Ehliyetli Yeni Kamu Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kamu kurumu bünyesinde ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Kadrolu GİH sınıfı 11. Derece kadrolara zabıta ve VHKİ alımı yapılacak. İşte tüm şartların ve başvuruların yer aldığı yazımız.

Akseki Belediye Başkanlığı bünyesinde olmak üzere güncel ve yeni memur alımı başvuruları alınacak. Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolara atanmak üzere zabıta memuru alımı ila Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı yapılacak. İşte gerekli başvuru tüm detaylarının yer aldığı yazımız.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekiyor.

Memur alımı mezuniyet şartları

3 VHKİ alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolar için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yerel Yönetimler, Sosyal Hizmet, İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adaylar başvurabilir.

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolar için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yerel Yönetimler, Sosyal Hizmet, İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak, -En az (B)sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın adaylar başvurabilir.

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolar için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yerel Yönetimler, Sosyal Hizmet, İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (B)sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek adaylar başvurabilir.

Zabıta alımı özel şartları

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmaması, boy ve kilo tespitleri Belediyede yapılacaktır. Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Memur alımı başvuru tarihleri

Akseki Belediyesi memur alımı için başvurular 9 Ocak ile 13 Ocak 2022 tarihlerinde olacak. Başvurular Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. No : 39 Belediye Hizmet Binası Akseki / ANTALYA adresinde Akseki Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapılabilecek. Ayrıca e-posta ile de başvurular mail atarak olabilecek. Zabıta alımlarının sadece şahsen yapılması zorunluluğu bulunuyor. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/akseki-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum