En Az İlköğretim 7790 Lira Maaşla Kamu Personel Alımı Online Sona Eriyor

En Az İlköğretim 7790 Lira Maaşla Kamu Personel Alımı Online Sona Eriyor

En az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolara sözleşmeli memur alımı başvuruları sona eriyor. İşte başvurular ve tüm süreç.

İstanbul Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alım ilanına başvurular sona eriyor. Adaylar en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. Üniversiteye kamu personel alımı başvuru sürecini ve tüm detayları bu yazımızda bulabilir. İşte detaylar:

istanbul-universitesi.jpg

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 DMK’daki genel şartları taşıması gerekmektedir. Diğer başvuru özel hususları da branşlar bazında şu şekildedir.

1 Gemi Adamı (2.Kaptan - Sınırlı Vardiya Zabiti) alımı şartları

En az Sınırlı Vardiya Zabiti ehliyetine sahip olmak, En az ROC Belgesine sahip olmak, En az temel STCW belgelerine sahip olmak, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Su Ürünleri Ruhsat Tezkeresi (Sarı Kağıt) sahibi olmak, Trol ve Algarna Operasyonlarına hakim olmak, Trol ve Algarna İmalatı ve tamiri yapabilmek, Trol Operasyonu sırasında geminin manevrasını yönetebilmek, Tercihen Araştırma Gemisi tecrübeli olmak gerekiyor.

2 Gemi Adamı (Usta Gemici) alımı şartları

En az Usta Gemici Yeterliliğine sahip olmak, En az Temel STCW Belgelerine Sahip Olmak, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Trol, Algarna ve benzeri balıkçılık operasyonlarında tecrübeli olmak, Tercihen çalıştıkları gemilerden hizmet belgesi olmak gerekiyor.

3 Gemi Adamı (Gemici) alımı şartları

En az Gemici yeterliliğine sahip olmak, En az temel STCW belgelerine sahip olmak, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Trol, Algarna ve benzeri balıkçılık operasyonlarında tecrübeli olmak, Tercihen çalıştıkları gemilerden hizmet belgesi olmak gerekiyor.

1 Gemi Adamı (Yağcı) alımı şartları

En az Yağcı yeterliliğine sahip olmak, En az temel STCW belgelerine sahip olmak, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Tercihen çalıştıkları gemilerden hizmet belgesi olmak gerekiyor.

1 Gemi Adamı (Kamarot) alımı şartları

En az Kamarot yeterliliğine sahip olmak (Tercihen Aşçı Belgeli), En az temel STCW belgelerine sahip olmak, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Tercihen Kamarot/Aşçı olarak çalışmış ve çalıştıkları gemilerden hizmet belgesi olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru tarihleri

26 Kasım 2021 tarihine kadar başvurular online olarak yapabilecektir. İşte başvurulara dair başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

İşte başvuru kılavuzu: TIKLA HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/stanbul-universitesi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum