En Az İlköğretim Mezunu Güncel Personel Alımı Başvuru Son (Türk Kızılayı)

En Az İlköğretim Mezunu Güncel Personel Alımı Başvuru Son (Türk Kızılayı)

Türk Kızılay’ına en az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabileceği yeni ve güncel personel alımı başvuruları tamamlanıyor. İlköğretim, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımları bu yazımızda.

En az ilköğretim mezunları ile Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği Türk Kızılay’ı personel alımı online başvuruları sona eriyor. Kimler Kızılay personel atama başvurularını yapabilir. İşte İŞ İLANLARI KARİYER olarak Kızılay’a yeni personel alımlarına dair hazırladığımız tüm detayların yer aldığı ilan haberimiz.

Kızılay hangi unvanlarda personel alımı yapıyor?

Araç sevkiyat personeli alımı, operasyon uzmanı alımı, bilgi teknolojileri teknikeri alımı ile mekanik işler teknikeri alımı olmak üzere dört farklı branşta başvurular alınıyor. En az ilköğretim olmak üzere lise, MYO ve lisans mezunları başvuru yapabilir. İşte mezuniyetler bazında diğer şartların yer aldığı detaylar:

Türk Kızılay’ı personel alımları mezuniyetler

Araç Sevkiyat Personeli alımına en az ilköğretim tercihen de lise mezunu olmak, B, C ve CE Sınıfı ehliyetine sahip, SRC 2-4 ve Psiko-teknik belgelerine sahip olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak gerekiyor.

Operasyon Uzmanı alımına (İİBF, Mühendislik, Lojistik Yönetimi bölümleri) Lojistik, Endüstri, Çevre, Tekstil mühendisliği mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilmek, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekiyor.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri alımına ilgili üniversite programlarından mezun olmak, MS Office Uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) kurulum ve sorunların giderebilmek şartı var.

Mekanik İşler Teknikeri alımına Meslek Yüksek Okullarının Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı veya Teknik Resim bölümü mezunu olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Adaylar 8 Mayıs 2022 tarihine kadar online olarak süreci hemen aşağıdaki 4 farklı başvuru ekranı üzerinden tamamlayabilirler. Sürece dair gerekli tüm hususları da başvuru süresi içerisinde inceleyebilirsiniz. İşte Türk Kızılay’ı personel alımı başvuru ekranları.

Araç Sevkiyat Personeli başvuru ekranı.

Operasyon Uzmanı başvuru ekranı.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri başvuru ekranı.

Mekanik İşler Teknikeri başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum