En Az İlkokul 461 Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı! Kontenjan Dağılımı

En Az İlkokul 461 Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı! Kontenjan Dağılımı

Kamu kurumlarına yeni memur, işçi, personel alımları kapsamında en az ilkokul mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolara 461 kontenjan açıklandı.

14 Ocak 2022 tarihi itibarıyla kamu kurum ve kuruluşlarına yeni ve güncel memur, işçi, personel alımı başvuru kontenjanları açıklandı. İşte 461 kadroya dair tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimize dair detaylar.

personel.jpg

Kamu personel alımı başvuru kontenjan dağılımı

 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 personel alımı,
 • Dumlupınar Üniversitesi 100 personel alımı,
 • Pamukkale Üniversitesi 110 personel alımı,
 • İstanbul Üniversitesi ve Cerrahpaşa Hastanesi 32 personel alıyor,
 • İBB 30 personel alımı,
 • SDÜ 24 personel alımı,
 • Medeniyet Üniversitesi 17 personel alımı,
 • Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 personel alımı,
 • Keçikalesi ve Tarsus Belediyesi 6 personel alımı,
 • Marmara Üniversitesi 4 personel alımı,
 • MAKÜ 4 personel alımı,
 • Nova Sağlık ambulans şoförü alımı,
 • İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi personel alımı olmak üzere en az ilkokul mezunu 461 kamu personel, memur, işçi alımları bugün açıklandı.

Pamukkale Üniversitesi 110 Personel Alımı

Kamu Hastanesi en az lise mezunu sınavsız ve KPSS taban puansız 110 personel alınacak. Pamukkale Üniversitesi ve Hastanesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 110 personel alınacaktır. Personel alımında yazılı/sözlü sınav, ikamet şartı ve KPSS taban puan şartı bulunmamaktadır.

Adaylar başvurularını bugün mesai başlangıcından itibaren 26 Ocak 2022 tarihine mesai bitimine kadar www.pau.edu.tr adresinden Online olarak yapacaklardır. 26 Hemşire, 3 Röntgen Teknisyeni, 2 Eczacı, 14 Sağlık Teknikeri, 5 Diğer Sağlık Personeli, 4 Laborant, 2 Teknisyen, 5 Güvenlik Görevlisi, 45 Destek Personeli, 2 Büro Personeli, 1 Mühendis ve 1 Avukat alınacaktır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi en az lise mezunu sınavsız KPSS 55 puanla 16 personel alınacağı açıklanmıştır. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 16 personel alınacaktır. Personel alımında yazılı/sözlü sınav, ikamet şartı yoktur. KPSS 55 puan şartı vardır.

1 Büro Personeli, 3 Teknisyen, 2 Şoför, 2 Bahçıvan, 4 Temizlik Görevlisi ve 4 Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir) şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

Dumlupınar Üniversitesi 100 Personel Alımı Açıklandı

Dumlupınar Üniversitesi tarafından en az lise sınav yok KPSS 60 puanla 100 personel alınacağı belirtilmiştir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu farklı unvanlarda 100 personel alınacaktır. Personel alımında sınav ve ikamet şartı yoktur.

15 Aşçı, 5 Şoför, 5 Destek Görevlisi, 50 Temizlik Görevlisi ve 25 Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Merkez/Kütahya adresine şahsen yapacaklardır.

Marmara Üniversitesi 4 Personel Alımı

Marmara Üniversitesi tarafından yüksek maaşla KPSS şartsız sözleşmeli personel alınacak.  Marmara Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla KPSS şartsız 4 Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur. 1 Yazılım Proje Yöneticisi, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı ve 1 Sistem Uzmanı alınacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar online olarak yapacaklardır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 Personel Alıyor

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından en az lise mezun KPSS 60 puanla 116 personel alınacak.  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunlarından ikamet şartsız ve sınavsız 116 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

10 Teknisyen, 100 Büro Personeli, 4 Sağlık Teknikeri ve 2 Hemşire alınacaktır. Adaylar başvurularını 27 Ocak 2022 tarihine kadar online olarak yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi ve Cerrahpaşa Hastanesi 32 Personel Alıyor

Kamu hastanesi tarafından KPSS 55 puanla 3 unvanda 4/B sözleşmeli 32 personel alınacağı açıklanmıştır. İstanbul Üniversitesi ve Cerrahpaşa Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız ve sınavsız 32 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 55 puan şartı vardır.

28 Hemşire, 2 Ebe ve 2 Büro Personeli (Muhasebe) alınacaktır. Adaylar başvurularını 27 Ocak 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

SDÜ 24 Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi en az ilkokul mezunu vasıflı vasıfsız 24 personel alınacak. Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu geçici kadroda 24 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Adaylar başvurularını 17 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi B Salonu'nda  20.01.2022 tarihi Perşembe günü saat 10:00 da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Keçikalesi ve Tarsus Belediyesi 6 Personel Alımı

Kamu kurumları tarafından en az ortaokul mezunu sürekli kadroda 6 personel alınacağı belertilmektedir.  Keçikalesi ve Tarsus Belediye Başkanlıkları bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 6 işçi alınacaktır. Personel alımında 1 kadro için KPSS1 puan şartı vardır. Adaylar başvurularını 17 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Medeniyet Üniversitesi 17 Personel Alımı

Medeniyet Üniversitesince en az lise mezunu KPSS 60 puanla sınavsız 17 personel alınacağı belirtilmektedir. İstanbul Medeniyet Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla en az lise mezunu sınavsız 17 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp sınav yapılmayacaktır.

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2022 tarihine kadar Online olarak yapacaklardır. 1 Mühendis, 1 Hemşire, 7 Güvenlik Görevlisi, 7 Temizlik Görevlisi ve 1 Şoför alınacaktır.

İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Personel Alımı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmenevi Müdürlüğü en az ilkokul mezunu personel alacak. İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanlara göre Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve K. Maraş Göksun Öğretmenevi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Şoför ve Diyetisyen alınacaktır. Adaylar başvurularını 18 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Nova Sağlık Ambulans Şoförü Alımı

Nova Sağlık Yönetim Danışmanlık Medikal Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 2 Ambulans Şoförü alınacaktır. Personel alımında adaylar için başvuru şekli ve zamanı: Adaylar başvurularını 9 Şubat 2022 tarihine kadar whatsapp üzerinden yapacaklardır.

MAKÜ 4 Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi en az ortaokul mezun personel alımı yapılacak. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ortaokul mezunu 4 Hayvan Bakıcısı alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. MAKÜ personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli: Adaylar başvurularını 17 Ocak Şubat 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

İBB 30 Personel Alımı

İBB tarafından sürekli kadroda en az lise mezunu KPSS ve ikamet şartsız 30 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 30 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru zamanı ve şekli: Adaylar başvurularını 16 Ocak Şubat 2022 tarihine kadar online olarak yapacaklardır.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum