En Az Lise 4 Branşta 65 Kamu Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

En Az Lise 4 Branşta 65 Kamu Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Enerji Bakanlığı bünyesinde lise önlisans lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 4 branşta 65 kamu memur alımı online başvuruları alınıyor. Sürece dair gerekli başvurular ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları alınıyor. 4 farklı branşta olmak üzere 65 kamu Memur Alımı online başvuruları alınıyor. Bakanlık memur alımı için kimler başvuru yapabilir? Başvuru şartları, süreç ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, 4/B’li olarak çalışmıyor olmak, herhangi bir SGK’dan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, KPSS’den en az 70 almak, şoför için 35, diğerleri için 30 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Enerji Bakanlığı personel alımı mezuniyet ve kontenjan şartları

10 kadroya Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Herhangi bir önlisans mezunu başvurabilir.

12 kadroya Destek Personeli (Temizlik) alımı yapılacak. Ortaöğretim mezunları başvurabilir.

8 kadroya Destek Personeli (Temizlik) alımı yapılacak. Ortaöğretim mezunları başvurabilir.

5 kadroya Destek Personeli (Şoför) alımı yapılacak. Otobüs kaptanlığı, Otobüs Şoförlüğü veya Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri önlisans mezunları başvurabilir.

5 kadroya Destek Personeli (Şoför) alımı yapılacak. Ortaöğretim mezunları başvurabilir.

1 kadroya Teknisyen (Elektrik) alımı yapılacak. Meslek Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Teknik Liseler ve Anadolu Teknik Liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Elektrik Tesisatları ve Pano Montörü mezunları başvurabilir.

1 kadroya Teknisyen (İnşaat) alımı yapılacak. Meslek Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Teknik Liseler ve Anadolu Teknik Liselerinin Meslek Liselerinin İnşaat Teknolojisi Alanının Yapı Yüzey Kaplama, Yapı Yüzey Kaplama ve Yalıtım mezunları başvurabilir.

2 kadroya Teknisyen (Mobilya) alımı yapılacak. Meslek Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Teknik Liseler ve Anadolu Teknik Liselerinin Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanının Ahşap Doğrama Teknolojisi mezunları başvurabilir.

1 kadroya Teknisyen (Sıhhi Tesisat) alımı yapılacak. Meslek Liseleri, Anadolu Meslek Liseleri, Teknik Liseler ve Anadolu Teknik Liselerinin Meslek Liselerinin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanının Yapı Tesisat Sistemleri mezunları başvurabilir.

12 kadroya Büro Personeli (Lisans) alımı yapılacak. Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler veya İnsan Kaynakları Yönetimi lisans mezunları başvurabilir.

8 kadroya Büro Personeli (Önlisans) alımı yapılacak. İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, İşletme Yönetimi, Yerel Yönetimler veya Maliye önlisans mezunları başvurabilir.

Sözleşmeli memur alımları başvuruları

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı kamu memur alımı başvuruları online olarak 20 Mayıs’a kadar sürecek. Adaylar online olarak gerekli iş ve işlemleri hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapabilirler. Ayrıca tüm detayları ve başvuru hususlarını bu başvuru kılavuzundan hemen inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligi-sozlesmeli-personel-alimi.20220428084618.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum