En Az Lise İkamet Şartsız Sözleşmeli Memur Alımı Online Başvuru Son

En Az Lise İkamet Şartsız Sözleşmeli Memur Alımı Online Başvuru Son

Kamu kurumu bünyesinde en az lise mezunu ve ikamet şartsız olmak üzere adayların başvuru yapabileceği memur personel alımı online başvuru sona eriyor. İşte sürece dair gerekli tüm detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS puan sırasına göre MÜLAKATSIZ memur personel alımı online başvuru sona eriyor. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi sözleşmeli 4/B personel atamalarına dair detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte en az lise mezunu ve ikamet şartsız personel alımları başvuruları ve tüm detaylar:

Kamu Üniversitesi memur alımı başvuru (genel şartlar)

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. İşte başvurulara dair diğer şartlar ve tüm detaylar:

Onyedi Eylül Üniversitesi 4/B personel alımı mezuniyet - yaş - KPSS şartları

1 Büro Personeli kadrosuna başvuru için Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor. Askerlik hizmetini tamamlamış olmak ve KPSSP3 puan türünde en az 70 ve üzeri puan almış olmak gerekmektedir.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) kadrosuna başvuru için erkek adaylar başvurabilir. Lise ve dengi okul mezunu olmak şartı var. 1 Ocak 1995 ve öncesi doğumlu olmak gerekiyor. KPSSP94 puan türünde en az 60 ve üzeri puan almış olmak gerekmektedir.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) kadrosuna başvuru için Kadın olmak adaylar başvurabilir. Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. 1 Ocak 1995 ve öncesi doğumlu olmak gerekiyor. KPSSP94 puan türünde en az 60 ve üzeri puan almış olmak şartı da bulunmaktadır.

Memur personel alımı başvuru süreci

Kamu üniversitesi memur alımı için adaylar başvuruları 13 Mayıs’a kadar tamamlayabilirler. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi memur personel alımı için tüm detaylara ve şartlara aşağıdaki başvuru ekranı ve başvuru kılavuzundan hemen inceleyebilirisiniz.

Tıkla HEMEN üniversite personel alımı başvuru kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bandirma-memur-alimi-basvuru-kilavuzu.20220429141708.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.