En Az Lise Kamu Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor (KPSS Taban Puansız)

En Az Lise Kamu Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor (KPSS Taban Puansız)

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS taban puan şartsız yeni memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Kimler kamu memur alımına başvurabilir? İşte sürece dair gerekli detaylar ve başvuru hususları.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde yeni sözleşmeli 4/B kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Mülakat yapılmadan direkt olarak KPSS puan üstünlüğüne göre atama yapılacak. İşte 2020 KPSS ile taban puansız ve mülakatsız kamu memur atama başvuruları ve tüm detayları.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı genel şartlar

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak,  T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, yapılacak güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması olumlu olmak gerekiyor. Ayrıca çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuramaz.

Kamu memur alımı mezuniyetler

5 Destek Personeli (Temizlik) (Kadın) alımı için Lise, 3 Destek Personeli (Temizlik) (Erkek) alımı için Lise, 2 Destek Personeli (Temizlik) (Kadın) alımı için Lise, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın) alımı için Lise, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın) alımı için Önlisans, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için Lise, 1 Büro Personeli alımı için Önlisans, 9 Büro Personeli alımı için Lisans, 1 Büro Personeli alımı için Lise, 1 Büro Personeli alımı için Elektrik Mühendisliği Lisans, 1 Mühendis alımı için Elektrik Mühendisliği Lisans bölümü mezunu olmak gerekiyor.

Tüm unvanlar için ayrıca sertifika şartları da yer alıyor. Hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan diğer özel şartlara da erişim sağlayabilirsiniz.

4/B memur alımı başvuru tarihleri

Başvuru iş ve işlemleri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı veya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne yapılabilir. Başvurular ikamet şartsız olmak üzere sadece şahsen olacak. Süreç 16 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. İşte gerekli tüm detaylara göz atabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sbu-personel-alimi.20220803160955.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.