En az Lise Mezunu 34 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

En az Lise Mezunu 34 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Kamu kurumu Resmi Gazete’ de yayımladığı sözleşmeli personel alımı ilanına göre 6 farklı işde görev verilmek üzere sözleşmeli toplam 34 personel alımı gerçekleştirecektir. Resmi İlana ait detaylar yazımızda…

Resmi Gazete’ de yayımlanan personel alımı ilanından alım yapılacak ünvanlar; 9 Hemşire, 1 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, 1 Perfizyonist,13 Koruma ve Güvenlik görevlisi, 2 Şoför, 8 Destek personeli olmak üzere 657 saylı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre istihdam edilecek toplam 34 personel istihdamı edilecektir.

Üniversite 4/B personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını Dicle Üniversitesi başvuru kılavuzunda belirtilen internet sitesi üzerinden elektronik ortamda Online olarak eksizsiz bir şekilde başvuru kılavuzunda istenilen belgelerinde sisteme yüklenmesi sureti ile başvurularını tamamlayabileceklerdir.

34 Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Aday sözleşmeli personel alımı için iş başvurularını elektronik ortamda tamamlayabileceklerdir. Peki, İş Başvurusu Ne zaman yapılacak? İşte başvuru yapacak adaylar iş başvurularını Resmi gazetede yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar için son başvuru günü 30 Ekim 2023 saat 23:29 olarak belirtilmiştir.

Dicle Üniversitesi İş Başvuru Şarları Neler?

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı başvuru nitelikleri şunlardır;

9 Hemşire, Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerinden Hemşirelik bölümünden mezunu olmak.16 Ekim 2023 tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak. KPSS sınav puanı en az 60 puan almış olmak.

1 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Ön lisans mezunu olmak. Alanında 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak. İşaret dili Öğretici sertifikasına sahip olmak. Dental BT cihazı Kullanılmasına ilişkin eğitim alıp ve bunu belgelendirmek.

1 Perfizyonist Personeli alımı Perfüzyon Lisans programından mezun olmak.

7 Koruma Güvenlik personeli Üniversitelerin Önlisans bölümü Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayiş Sağlanması bölümlerinden birinden mezun olmak. Bayan olmak. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip olmak.

4 Koruma ve Güvenlik Lisans mezunu olmak. Erkek olmak. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kimlik belgesine sahip olmak. 30 yaşını geçmemiş olmak.

2 Koruma Güvenlik Lisans mezunu olmak. Temel İlk Yardım Eğitim Belgesine Sahip olmak. İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.

Şoför Alımı Lise ve dengi okul mezunu olmak. KPSS sınavından 50 puan almış olmak. E Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. SRC ve Psikoteknik belge sahibi olmak.

3 Destek Personel Kadın olmak. MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak. İşaret dili sertifikası ve İlk yardım sertifikasına sahip olmak. KPSS 60 sınavından en az 60 puan almış olmak. Lise mezunu olmak.

3 Destek Personeli Erkek olmak. MEB onaylı Hijyen belgesine sahip olmak. KPSS 60 sınavından en az 60 puan almış olmak. Lise mezunu olmak. 

2 Destek Personel alımı Erkek olmak. Temel İlk Yardım Eğitim Belgesine Sahip olmak. İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak. KPSS 60 sınavından en az 60 puan almış olmak. Lise mezunu olmak. 

Adayların tamamı için 30 yaşını doldurmamış olmak şartı vardır. Başvuru tarihi başlangıcı esas alınacaktır. (16 Ekim İş başvuru başlangıç tarihidir. Bu tarihten sonra doğanlar iş başvurusunda bulunabileceklerdir.)

Dicle Üniversitesi İş Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.