En Az Lise Mezunu KPSS Puansız 51 Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı

En Az Lise Mezunu KPSS Puansız 51 Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı

Kamuya en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği kontenjanlar için sözleşmeli statüde 51 kadroya personel alımları yapılıyor. Başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda.

Üniversite personel alımları kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere 51 kadroya Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan şartı olmaksızın başvurular alınıyor. Denizli ili iş ilanları kapsamında Pamukkale Üniversitesi'ne Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı başvuru süreci ve tüm detaylara bu haberimizde ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını üniversite adresinden sadece çevrim içi olarak yapabileceklerdir. Farklı şekilde başvuru kabul edilmiyor. Başvurularda gerekli tüm belgelerin sisteme yüklenmesi gerekiyor. Haberimizin en altında yer alan başvuru kılavuzundan gerekli belgelere ve sürece direkt olarak ulaşabilirsiniz. Başvurular 5 Nisan 2021 tarihinde sona eriyor.

Kontenjanlar

Hemşire alımı, avukat alımı, tekniker ve teknisyen alımları olmak üzere 51 kadroya lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir.

Mezuniyetler

33 Hemşire alımı için sağlık yüksekokullarının veya sağlık bilimleri fakültelerinin ya da hemşirelik fakültelerinin hemşirelik bölümü lisans mezun olmak şartı bulunuyor.

10 Hemşire alımı içim Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak şartı bulunuyor.

1 Röntgen Teknisyeni alımı için Radyoloji ve Tıbbi Görüntüleme teknikerleri önlisans mezunu olmak şartı var.

2 Sağlık Teknikeri; Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve acil bakım teknikerliği, paramedik, acil yardım, ambulans ve acil bakım, ilk ve acil yardım alanlarında önlisans mezunu olma şartı var.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Nükleer Tıp Teknikerliği önlisans mezunu olmak şartı aranıyor.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Diyaliz önlisans mezunu olma şartı bulunuyor.

2 diğer sağlık personeli alımı için ağız ve diş sağlığı, diş hekimliği-hizyen, diş teknik sekreterliği önlisans mezunu olmak şartı aranıyor.

1 avukat alımı için hukuk fakültesi mezunu olmak,  avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak ve başvuru tarihi itibarıyla avukatlık mesleğini yapıyor olmak şartı var.

51 kadroya Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı kapsamında başvuru genel ve özel şartlarına aşağıdaki başvuru kılavuzundan ayrıca erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum