En Az Önlisans Mezunu Kadrolu 80 Memur Alım İlanı Yayımlandı

En Az Önlisans Mezunu Kadrolu 80 Memur Alım İlanı Yayımlandı

2020 yılı kadrolu memur personel alımları kapsamında 6 farklı kadroda 80 kamu personeli alımı yapılacak. Belediye personel alımı başvuru kontenjanları ve tüm detaylarını bu haberimizde hazırladık.

Beyoğlu Belediye Başkanlığı tarafından Kasım 2020 itibarıyla devlet memuru kadrolarına ilk defa atanmak üzere kadrolu memur alım ilanı yayımlandı. Kadrolu memur alımı başvurular 6 farklı kadro için olacak. Önlisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği memur alımları için başvuru detaylarını, mezuniyet kontenjanlarını ve tüm bilgileri bu haberimizde hazırladık.

80 Memur Alımı Başvuru Süreci

Memur alımı başvruları 28 Aralık ile 4 Ocak 2021 tarihleri arasında olacak. Başvuru yöntemi olarak belediyenin ilanda verdiği e-posta adresine gönderilmesi gerekiyor. Ayrıca şahsen veya posta ile de başvuru yapılabilecek. Başvuru için gerekli belgeler posta ile gönderilecekse başvuru tarihleri içerisinde Beyoğlu Belediyesine ulaşması gerekiyor.

Kadrolu Memur Alımı Kontenjan Dağılımı

Önlisans ve lisans mezunu zabıta memuru alımı ile memur alımları için herhangi bir lisans veya önlisans mezuniyeti aranırken bazı kadrolar için özellikle bölüm şartı bulunmaktadır. Önlisans mezunu 30 zabıta memuru alımı, Lisans 28 zabıta memuru alımı, Lisans 25 memur alımı, Önlisans 5 memur alımı olmak üzere 80 kadrolu devlet memuru alımı yapılacak.

10 Zabıta Memuru Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol/Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler, Acil Durum ve Afet Yönetimi, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Adalet Meslek Eğitimi, Adalet veya Adalet Meslek Yüksekokulu, Çevre Temizliği ve Sağlığı, Çevre Temizlik Hizmetleri, Çevre Temizliği ve Denetimi, Çevre, Çevre Sağlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Çevre Koruma, Çevre Koruma ve Kontrol, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler Önlisans  programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

20 Zabıta Memuru Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak gerekiyor.

18 Zabıta Memuru Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Yerel Yönetimler, Bilgisayar Teknolojisi ve Büro Yönetimi, İlahiyat, İslam Bilimleri, İslam ve Din bilimleri, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Beden Eğitimi ve Spor, Ekonomi, İktisat, İş idaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi/ İşletme-İktisat, İşletme / İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Çevre Mühendisliği, Çevre Bilimleri ve Yönetimi, Çevrebilim, Gıda Mühendisliği, İdari Bilimler, Arap Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili, Gıda İşletme Mühendisliği, Şehir Mühendisliği, Şehir Geliştirme ve Yönetimi, Şehir ve Bölge Planlama, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Zabıta Memuru Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Herhangi bir Lisans programından mezun olmak ve İngilizce veya Arapça YDS’den En az (C) düzeyinde puan almış olmak gerekiyor.

25 Memur Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Yerel Yönetimler, Tarih, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları, Sosyal Hizmetler /Sosyal Hizmet, Sosyal Çalışmalar, İlahiyat, İslam Bilimleri, İslam ve Din Bilimleri, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Beden Eğitimi ve Spor, Spor Yöneticiliği, Spor Yönetimi, Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi / İşletme-İktisat, İşletme Bilgi Yönetimi, Yönetim Bilimi ve Bilişim Sistemleri, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim / Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme-Muhasebe ve Denetim, Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, İş Sağlığı ve Güvenliği, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Edebiyat, Edebiyat Programları, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi Lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Memur Alımı İçin Mezuniyet Bölümleri

Laborant ve Veteriner Sağlık, Veteriner Sağlık Teknikerliği, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Bilgi İşlem, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar, Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon / Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler, Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol / Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Çevre Temizliği ve Sağlığı, Atık Yönetimi, Çevre Temizlik Hizmetleri, Çevre Temizliği ve Denetimi, Çevre, Çevre Sağlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Çevre Koruma, Çevre Koruma ve Kontrol, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı(internet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Emlak ve Emlak Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri, Tapu ve Kadastro / Tapu Kadastro, Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu, Acil Durum ve Afet Yönetimi Önlisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

80 kadrolu zabıta memuru ve memur alımı kadroları için özel ve genel şartlar bulunmaktadır. Aşağıdaki başvuru kılavuzundan tüm detayları inceleyebilir ve başvuru detaylarını inceleyebilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum