En Düşük 11 Bin 488 Lira Maaşla Güncel Kamu Memur Alımı Yapılıyor

En Düşük 11 Bin 488 Lira Maaşla Güncel Kamu Memur Alımı Yapılıyor

Kamu personel seçme sınavı KPSS şartı olmadan yeni kadrolara güncel kamu memur alımı yapılıyor. Kamu üniversitesi yeni başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte KPSS’siz memur atama başvuru detayları.

Kamuya yeni ve güncel memur alımı yapılıyor. Kamu üniversitesi KPSS’siz personel atama süreci ve şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. KPSS puanı olmayan tüm adaylar değerlendirme sürecinde 70 olarak baz alınacaklar. İşte İstanbul Üniversitesi bünyesinde Cerrahpaşa Rektörlüğü sözleşmeli güncel bilişim personeli sınav başvurusu ve şartlarına dair tüm detaylar.

Cerrahpaşa kamu memur alımı genel şartları - mezuniyetleri

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak ve şu bölümlerden mezun olmak şartı var: Bilgisayar, yazılım, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği mezunları ile diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji ile istatistik, matematik ve fizik bölümler başvuru yapabilir.

Üniversite personel alımı kontenjanları ve maaş detayları

2 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 kat, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 kat ve 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için ise 2 kat ücret verilecektir. Bu kapsamda 1 kat maaş 11.488 TL’dir.

İstanbul Üniversitesi 4/B personel alımı başvuru süreci

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde Cerrahpaşa memur alımı başvuruları 12 Mayıs’a kadar şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Başvurulara dair gerekli tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu şu şekildedir:

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzunu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/stanbul-universitesi-cerrahpasa-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum