En Düşük 22 Bin 976 Lira Net Maaşla Kamu Personel Alımı Başladı! KPSS Şartsız

En Düşük 22 Bin 976 Lira Net Maaşla Kamu Personel Alımı Başladı! KPSS Şartsız

Kamu kurumu bünyesinde en düşük 22 bin 976 lira net maaşla olmak üzere yeni kamu personeli alımı başvuru ilanı yayımlandı. Memur alımı başvuruları başladı. İşte KPSS şartsız yüksek maaşla personel atama süreci ve şartlar:

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli (4/B) Alım İlanı yayımlandı. KPSS şartsız başvuru süreci başladı. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilmektedir. Bu kapsamda KPSS zorunluluğu bulunmuyor. Kimler yüksek maaşla kamu personeli ataması sürecine dahil olabilir? İşte başvurular ve tüm şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimiz.

Kamu personel alımı ücreti ne kadar olacak?

1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımında aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katına kadar olmak üzere 11 bin 488 TL’nin 2 katı ücret verilecektir. En düşük net maaş Ocak zammına göre 22 Bin 976 TL’dir. Temmuz 2022 memur maaş zammına göre de en az % 40’a yakın yeni zam gelecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi memur alımı genel ve mezuniyet şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak ve şu bölümlerden mezun olmak gerekiyor:

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak şartı var.

Personel alımı gerekli belgeler

Diploma veya Mezuniyet Belgelerinin Onaylı Suretleri veya e-Devlet Kapısından alınan kare kodlu mezuniyet belgesi, Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin örneği, Belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge,

Belirtilen en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge/belgeler, Her bir pozisyon için Özel Şartlarda (Nitelikler) başlığında istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren onaylı belgeler,

KPSS sınav sonuç belgesi, İngilizce Dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) alınan puanı, T.C. Kimlik Kartı örneği, Fotoğraf, SGK Hizmet Dökümü, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Adli Sicil Belgesi isteniyor. İşte başvuru süreci:

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ personel alımı başvuruları 29 Haziran 2022 tarihine kadar posta ve şahsen yapılabilecektir. işte tüm sürecin yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sdu-personel-alimi.20220616142550.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum