En Düşük 32.556 Lira Maaşla Sözleşmeli Memur Alımı Online Başvuruları

En Düşük 32.556 Lira Maaşla Sözleşmeli Memur Alımı Online Başvuruları

Kamuya yüksek maaşla ve KPSS şartı olmadan 4/B memur alımı yapılıyor. En düşük 32 bin TL maaş verilecek. En yüksek 48 bin TL maaşı olan sözleşmeli personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu kurumu tarafından çok yüksek maaşlarla olmak üzere sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına atama yapılacak. Ankara Üniversitesi bünyesinde 4/B sözleşmeli bilişim personeli alımına başvurular online olarak devam ediyor. KPSS şartı olmayan başvurularda atamalar 9 kadro için olacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı ve İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimiz.

Kamu memur alımı (genel şartlar)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki genel şartlara haiz olmak gerekmektedir. Belirttiğimiz üzere KPSS şartı bulunmuyor. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır. Diğer özel hususlara ayrıca haberimizin en altındaki başvuru kılavuzundan erişim sağlayabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi memur alımı kontenjan dağılımları

1 Ağ Yöneticisi alımı için 3 Katı maaş,

1 Sistem Yöneticisi alımı için 3 Katı maaş,

1 Kıdemli Yazılım Uzmanı alımı için 3 Katı maaş,

2 Yazılım Geliştirme Uzmanı (A) alımı için 2 Katı maaş,

1 Güvenlik Uzmanı alımı için 2 Katı maaş,

1 Yazılım Geliştirme Uzmanı (B) alımı için 2 Katı maaş,

1 Veri Tabanı Uzmanı alımı için 2 Katı maaş,

1 Proje Yöneticisi alımı için 3 Katı maaş olacak. Bilişim personeli maaşları 1 kat için NET olarak 16.278 TL’dir. Ankara Üniversitesi ilanında bulunan maaşlar 2 v3 3 kat olarak açıklandı. Bu kapsamda en düşük 32.556 TL, en yüksek 48.834 TL maaş verilecek.

4/B personel alımı başvuru mezuniyetler

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilir. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da bu ilana başvuru yapabilecektir.

Sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru tarihleri

Ankara Üniversitesine yüksek maaşla kamu memur alımı için başvurular 2 Ağustos’a kadar sürecek. Adaylar hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden iş ve işlemlerini yapabilir. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ankara-universitesi-personel-alimi.20220719000817.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum