Enerji Bakanlığı 100 Kamu Personel Alımı

Enerji Bakanlığı 100 Kamu Personel Alımı

22 Aralık 2016 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Toplam 100 kişi istihdam edilecek.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 22 Aralık 2016 tarihinde sözleşmeli Yeraltı Maden Uzmanı olarak çalıştırılmak üzere 4B kapsamında 50 Maden Mühendisi, 25 Jeoloji Mühendisi ve 25 Harita Mühendisi alımı ilanı yayınlandı.

Başvurular 10 Ocak 2017 tarihine kadar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekmektedir. Alınacak personel sayısının 4 katı aday sınava çağırılacaktır. Sınav sözlü olarak yapılacak olup mülakat sınav tarihi daha sonra ilan edilecektir.

Şarlar şöyle belirlendi: adayların 50 yaşından gün almamış olması. Mühendislik Fakültelerinin Maden, Jeoloji ve Harita/Jeodezi ve Fotoğrometri Geomatik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. Maden Mühendislerinde, yer altı üretim yöntemi ile faaliyet yürütülen maden işletmelerinde yeraltında en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya Teknik/Daimi Nezaretçilik kayıtları) Jeoloji Mühendislerinde, yeraltında; yapı işleri (tünel) veya madencilik faaliyeti yürütülen işletmelerde en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya MİGEM deki yer altı işletmelerinde çalıştığına dair Teknik Eleman kayıtları). Ankara iş ilanları kariyer.

Harita Jeodezi ve Fotoğrometri/Geomatik Mühendislerinde yeraltında; yapı işleri (tünel) veya madencilik faaliyeti yürütülen işletmelerde en az beş yıl çalışmış olmak (SGK bildirimleri, yeraltında çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı veya MİGEM deki yer altı işletmelerinde çalıştığına dair Teknik Eleman kayıtları). Sağlık bakımından uzun süre seyahat etmesine ve belirlenen görevleri yapmasına engel hali bulunmamak. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.