Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Güncel Memur Alımı Online Başvuru

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Güncel Memur Alımı Online Başvuru

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde sözleşmeli yeni kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Güncel personel atama başvuru süreci ve tüm şartları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde yeni kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli bilişim personeli alımları kapsamında gerekli başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı başvuru şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak gerekmektedir. Başvuru için KPSS şartı yok. KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır.

Bilişim Personeli Alımı İlanlarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Başvuru için adayların Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik veya endüstri mühendisliği mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca başvuru için diğer mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak şartları var.

Bilişim Personeli Alımı Pozisyonları-maaşları

Bilişim personeli alımları için adayların kontenjanları ve maaş detayları şu şekildedir: 1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı için 4 Katına, 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alımı için 4 Katına, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 Katına, 1 Kıdemli CBS Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 Katına, 1 Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı alımı için 2 Katına, 1 Proje Yöneticisi alımı için 2 Katına kadar maaş verilecek. 1 kat maaş 16.277 TL’dir.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı güncel kamu personeli alımı başvuruları 14 Nisan’a kadar sürecek. Başvuru tüm detaylarını hemen bu kılavuzda bulabilirsiniz. 

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.