Enerjisa Eylül 2016 Personel alımı

Enerjisa Eylül 2016 Personel alımı

Enerjisa Üretim Şirketi Eylül 2016 için toplamda 29 personel alımı gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden özel iş ilanlarına da ulaşabilirsiniz.

Enerjisa Enerji Üretim Şirketi, Eylül 2016 için toplamda 29 kadro ayırmıştır. Bu kadrolardan bazılarını siz değerli takipçilerimiz için haberimizde paylaşıyoruz.

Engelli Personel Alımı Genel Başvuru için adaylarda aranan şartlar en az Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun olan, sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip olması olarak belirtilmiştir.

Yatırım Planlama Uzmanı için adaylarda aranan şartlar Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik dağıtım ve/veya iletim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Elektrik iletim ve dağıtım şebekesi teçhizat bilgisi sahibi, Elektrik dağıtım şebekesi ile ilgili saha etüdü yapabilecek, Elektrik Piyasası mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Hukuk ve mevzuat konularında yorum yapabilecek kültüre ve deneyime sahip, Temel finansal analiz hesapları ve değerlendirmeleri yapabilen ve Kamu kurumları ile ilişkilerde şirketi temsil edebilecek bilgi ve becerilere sahip olması olarak paylaşılmıştır.

Kurumsal Satış Uzmanı için adaylarda aranan şartlar Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun, Satış iş süreçlerinde en az 2-4 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizde bilen, MS Office uygulamalarına hakim ve Seyahat engeli olmayan adaylar başvurabilirler.

Saha Satış Yetkilisi alımı adaylarda aranan şartlar Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun, Satış iş sürecinde en az 3-5 yıl deneyime sahip, En az 1 yıl ekip yönetmiş, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve müzakere becerileri güçlü, Sonuç ve müşteri odaklı, Öğrenme ve değişime açık olmak, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, B tipi sürücü ehliyetine sahip olmak olarak belirtilmiştir.

Çağrı Merkezi Takım Yöneticisi alımı için; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Endüstri, İşletme veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, Benzer bir rolde en az 5 yıllık iş deneyimine sahip, Müşteri şikayet ve çağrı merkezi yönetimi konularında deneyim sahibi olan, Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Raporlama becerilerine sahip, işbirliği ve sonuç odaklı olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Satınalma Uzmanı alımı için; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl satınalma deneyimine sahip , İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP MM modülü tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.